shutterstock_444762421.jpg

У департаменті енергетики, транспорту та зв'язку вінницької міської ради створено відділ паркування, інспектори якого мають відповідні посадові повноваження щодо здійснення організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій і яким надано право розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені КУпАП. Це регулюється Законом «Про реформування сфери паркування транспортних засобів», що набрав чинності 27 вересня 2018 року.

У разі виявлення порушення інспектор з паркування має право на місці, без участі особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, виносити постанову за порушення правил зупинки/стоянки транспортних засобів.  У разі сплати 50 відсотків розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня набрання законної сили постановою, така постанова вважається виконаною. Постанова також вважається виконаною у разі сплати штрафу за повідомленням, залишеним на лобовому склі транспортного засобу, у тому числі шляхом сплати 50 відсотків розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня вчинення відповідного правопорушення. У разі несплати штрафу протягом 30 днів з дня набрання законної сили постановою така постанова підлягає примусовому виконанню.

Інформацію про час та місце евакуації автомобіля, який порушив ПДР України можна дізнатися на сайті https://inspector.vmr.gov.ua у розділі "Постанови", ввівши номер постанови та номер транспортного засобу. Після цього Вам відобразиться вся інформація про автомобіль та обставини, під час яких інспекторами з паркування було виписано постанову. Повернути автомобіль водій зможе тільки після сплати штрафу та послуг з евакуації на транспортування автомобіля.

Реквізити для оплати штрафів доступні у розділі "Реквізити для оплати".