УВАГА!!!

Шановні Вінничани та гості нашого міста.

97480946_2449866501969997_7570497290813571072_n (2).jpgЯкщо інспектор з паркування виписав Вам повідомлення про порушення ПДР, уважно перечитайте повідомлення про скоєне Вами правопорушення. У ньому Ви знайдете роз'яснювання, а саме:

- Номер автомобіля

- Точний час та адресу скоєного правопорушення

- Опис скоєного правопорушення ПДР відповідно до КУпАП

- Розмір штрафу за скоєне правопорушенняЗаписати.PNG

Для Вашої зручності у повідомлені розміщено два QR-коди, перший з яких дає змогу Вам перейти на сайт Вінницької міської ради у розділ «Постанови», у даному розділі Ви маєте можливість перевірити фотофіксацію скоєного Вами правопорушення, а також перевірити стан оплати. Для цього Вам потрібно ввести номер постанови та вашого ТЗ, як зображено на малюнку.

tempsnip.png

Просимо звернути увагу, що банки передають інформацію не миттєво, а впродовж двох-трьох днів з моменту оплати.

Другий  QR-код  дає Вам можливість перейти на сторінку з реквізитами для оплати,  а токож дає Вам можливість сплатити "швидко"   - Ви можете скористатися будь яким із запропонованих сервісів.

Записати2.PNG

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!

Постанова про накладення адміністративного стягнення за порушення зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), вважається виконаною у разі сплати штрафу за повідомленням про притягнення до адміністративної відповідальності, залишеним уповноваженою посадовою особою на місці вчинення правопорушення на лобовому склі транспортного засобу, у тому числі шляхом сплати 50 відсотків розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня вчинення відповідного правопорушення.


ВАЖЛИВО!!!

Під час оплати вказувати номер постанови для Вашої ідентифікації системою та вірного внесення оплати.

Якщо у Вас виникли труднощі або ж запитання – зателефонуйте нам за номерами

+38 (0432) 57-53-16

+38 (094)877-53-16